روز پدر

می خواستم به این مناسبت یه پست شاد بذارم ولی خب قسمت نشد.

نمی خوام کامتون رو مثل خودم تلخ کنم ولی انتظار داشتم حالا که شوهر خوب و پدر مسئولی نبوده حداقل مهربون تر باشه با دخترک. امید داشتم طبق ادعاش یه کم حس پدری داشته باشه. از صبح روز پدر چشم به راه تماسش بودم که بگه میاد دیدن دخترک ولی تا عصر خبری نشد. منم همه ی سعی ام رو کردم که حواس دخترک رو پرت کنم از موضوع ولی عصر دلتنگی کار خودش رو کرد و بهونه ی پدرش رو گرفت. زنگ زدم تا خودش با پدرش حرف بزنه. بار اول جواب نداد و دخترک شروع کرد به گله کردن که دیدی؟ بدون من رفته بیرون. سعی کردم آرومش کنم که نه حتماً خونه است و دستش بند بوده ولی باز اصرار داشت که نه، حتماً رفته بیرون و من رو نبرده با خودش.

نیم ساعت بعد خودش تماس گرفت و دخترک با اصرار ازش خواست بیاد دنبالش و بعد اینقدر بی قرار بود که مجبورم کرد همون موقع لباس هاش رو تنش کنم. و این شد که 40 دقیقه لباس پوشیده گوشه ی مبل کز کرد و چشم به راه اومدن پدرش شد.

هنوز 1 ساعت از رفتنشون نگذشته بود که تماسهاش شروع شد که بیرونیم، بچه بهونه میگیره، لجباز شده، میخوام برش گردونم، راضی نمیشه و ازم خواست باهاش حرف بزنم و قانعش کنم که بیاد خونه و 1 ساعت بعد در آسانسور باز شد و دخترک رو غمگین و کز کرده گوشه آسانسور تحویل گرفتم و تا اومدم بغلش کنم بغضش ترکید و باباش رو می خواست.

خب بی انصاف مگه تو آدم نیستی؟ مردشور عواطفت رو ببرن که واسه بچه ی خودت هم دلتنگ نمیشی. خدا اون مادرت رو لعنت کنه که شاهکاری مثل تو رو بدنیا آورد و تربیتت کرد. خدا لعنتش کنه که اگه کورسویی از انسانیت هم در وجودت بود از رو بغض و کینه خاموشش کرد. 

الآن دیگه دل سیاهش آروم گرفته؟ دیگه خیالش راحته؟ منم مثل اون تا سیاه بختی تو و اون و اونایی که خودت بهتر می دونی رو نبینم دلم آروم نمیشه.

تا عمر دارم هربار که دخترکم از غصه ی دوری پدرش بغض کنه نفرین منه که نثار مرده و زنده تون میشه

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
پاییز

سلام خوبید؟ خیلی ناراحت شدم از این قضیه باید اروم اروم دختر را به نبودن پدر عادت دهید.ای ن پدر نبودنش خیلی بهتر از بودنش هست.امید نداشته باشید به یه ذره بودنش.همونقدر بدی که به شما کرده به دخترش هم منتقل میکنه پس خوشحال باشید از نبودنش و اصلا ناراحت نباشید.

آوا

لعنت به هر چی ادم بی مسولیت و حیف نام پدر که به روی این افراد گذاشته شود

لیلی

الهی بمیرم![ناراحت] دقیقاً حست رو می فهمم وقتی بچه رو اونطوری می دیدی...خدا هرچی آدم بی مسئولیته خودش ادبشون کنه و حالشونو بیاره سرجاش!

غ ـزل

نفرین انرژی هاتو تحلیل میبره هرچی اعصابت بهم ریخت لا حول ولا قوة الا بالله بخون خانومی اینا به خودت و فرزندت برمیگرده و سخت میگذره بهت